Çocuk Zeka Yapboz Oyunları

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Puzzles and MachUp Games
Çocukları her yönden geliştirmeyi amaçlayan bu oyun harika özelliklere sahip.

Zeka geliştirici özelliklere sahip olan bu hafıza oyunu çocuklar için üretilmiştir. Bu oyunda çocuklar hem hafızalarını güçlendirecekler hem de yeni yeni şeyler öğrenme fırsatını yakalayacaklar. Özellikle küçük yaştaki çocuklar için özenle üretilmiş bu süper oyunda her şey onların ruh sağlığı düşünülerek tasarlanmış. Bu oyunu güvenle çocuklarınıza oynatabilirsiniz. Yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve animasyonlar sayesinde çocuklar bu oyunun tam anlamıyla tutunu olacaklar.

Çocukların hem hafızasını tazelemek hem de zihinsel gelişimini sağlamak amacı üretilen bu oyun bir harika. Bu oyundaki bölümlerde bulunan yapbozlar ile çocukların zihinsel gelişimi büyük oranda desteklenecek. Oyun içerisinde bulunan yapbozlar ile çocuğunuzun zeka seviyesi artacak ve okula döneminde arkadaşlarından önde olacaktır. Siz de çocuğunuzun hem zeki hem de hayvan sever olmasını istiyorsanız bu oyun sizin için harika bir tercih olacaktır. Yapbozdaki eksik kalan parçaların nereye konulacağı konusunda çocukların tartışmaya düştüğü ve bu soruların cevaplarını düşünürken de zeka gelişimi sağladıkları harika bir eğlence ve beceri oyun tarzıdır.

Birbirinden farklı özelliklerle çocukları kendine çeken bu muhteşem oyuna sahip olmak için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Hemen indirin ve çocukların gelişimine siz de destek olun. 

Çocuk Zeka Yapboz Oyunları indir